Hakkımızda

K3 Çiçekevi HakkındaK3 Çiçekevi Ltd. Şti.

Hikayemiz ve Projelerimiz Çok Şey Anlatır!

On yılı aşkın süredir en iyi ve en güncel dikey bahçe çözümlerini sunuyoruz. Yapay çiçek ve bitki dekorasyonları, botanik uygulamaları, yapay ağaçlar ve yosun duvarı stilleri konusunda uzmanız.

Her müşterinin ihtiyaçlarını dinliyor, ihtiyaç ve koşulların detaylı bir analizini yapıyor ve ardından çok çeşitli mekanlara estetik katacak yaratıcı fikirler sunuyoruz. Tasarımlarımız her zaman güzellik ve işlevselliği uyumlu hale getiren bir bütünlükten oluşur.

K3 Çiçekevi Hakkında Görsel
K3 Çiçekevi - Zahmetsiz Doğa İle TanışınZahmetsiz Doğa İle Tanışın

Doğadan Gelen Sanat İle Yeni Bir Başlangıç İçin

Benzersiz tasarımlarıyla tanınan bir ekip olarak, yaratıcı fikirlerimizle her zaman öne çıkıyoruz. Müşterilerimize özel ve göz alıcı seçenekler sunarak, her projede fark yaratmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman en öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerimizi mutlu etmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra iş yapış biçimi, kurumsal yapısı, değerleri ve yönetim anlayışıyla küresel anlamda örnek ve güvenilir bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yaraşır mekânlar kurmak. Dünyadaki yeni trendleri takip ederek sıradışı ve isteğe özel tasarımlar oluşturmak.

Heflerimiz

Daima kendini yenileyen, gelişen ve değişen şartlara ayak uydurup müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir anlayış içinde bulunuyoruz.

shape
K3 Çiçekevi

Doğadan Gelen Sanat İle Yeni Bir Başlangıç İçin

Fiyat Teklifi Al
shape
K3 Çiçekevi

Fark Yaratan Özgün Projeler İçin

Hemen Başvur
shape
K3 Çiçekevi

Hayat Veren Yenilikçi Uygulamalar İçin

Detaylı İncele